A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Petrit Vullkani - Ti Je Lali Im


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/09/2017

2017-09-14T12:35:48

Sonte nata eshte e jona
Shperthejm pak nga pak
Deri ne oret e vona do e djegim flak 2x

Ref..
Sonte je lali im Se ti je vetem per mu
Sonte je lali im ti e din sa shum te dua 2x

Nuk e ndalim nuk e ndalim
Sa ja kemi nis
Me e mira je e lalit
Ty te kam si shpirt

Ref..
Sonte je lali im Se ti je vetem per mu
Sonte je lali im ti e din sa shum te dua 2x

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018