A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Petrit Vullkani - Po Po Vipa Jena 2  (Feat. Ilir Tironsi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/01/2018

2018-01-13T17:00:16

Featuring

Ilir Tironsi

Muzika:

Shpetim Franca

Teksti:

Dritan Shtylla

Orkestrimi:

Samuel KodraKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Po Vipa Jena 2" kënduar nga Petrit Vullkani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Petrit Vullkani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018