A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Petro - 1001 Netë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  55

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/11/2013

2013-11-03T20:20:40

Teksti:

Petro Xhori

Muzika & Orkestrimi:

Dj Sick Beatz

Muzika & Orkestrimi:

Irkenc Hyka

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2013


Me sheh loja fillon
Zemra rrahjet i shton

Why do i love you i think and smile
Because i know the list could run on for miles
The whisper of your voice the warmth of your touch
So many little things that make me love you so much

E di do jesh e imja sot ti
Nuk ka rendesi asgje pra
Vec nje puthje me fal

AaaaAaaaAaaaAaaa
Zeri saj me therret
AaaaAaaaAaaaAaaa
Afrohem dhe e prek
AaaaAaaaAaaaAaaa
Kjo ndjenje e vertet
AaaaAaaaAaaaAaaa
Zgjat 1001 nete

The way that your kiss feels with desire
And how you hold me with the warmth of a blazing fire
So yes there are angels in heaven above
I know because god send me one to love

E di do jesh e imja sot ti
Nuk ka rendesi asgje pra
Vec nje puthje me fal

AaaaAaaaAaaaAaaa
Zeri saj me therret
AaaaAaaaAaaaAaaa
Afrohem dhe e prek
AaaaAaaaAaaaAaaa
Kjo ndjenje e vertet
AaaaAaaaAaaaAaaa
Zgjat 1001 nete

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018