A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Petro Xhori - Genjeshter E Bukur  (Feat. Ergys Shahu)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/01/2014

2014-01-10T02:40:52

Featuring

Ergys Shahu

Muzika:

Irkenc Hyka

Teksti:

Ergys Shahu

Teksti:

Petro Xhori


Nje lot ,nje prekje sot
me vjen me zgjon me kot
po qajn keto syt e mi
me vret nje shpirt nje DASHURI

REF :Nese dikush tjeter ne krah po te mban
puthjet e mia ti, mos ja fal
te dua sot, me mungon,
kam mall
syt te ti shoh

Perse po me lendon
kjo zemer ty te kerkon
ne sy ti e genjen
ai te prek ti mua me ndjen
po qajn keto syt e mi
me vret nje shpit nje dashuri

REF :Nese dikush tjeter ne krah po te mban
puthjet e mija ti, mos ja fal
te dua sot, me mungon,
kam mall
syt te ti shoh (2X )


Ky tekst u dërgua nga rexhina kKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018