A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Petro Xhori - Prej Teje


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  51

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

08/04/2018

2018-04-08T14:17:07

Muzika:

Irkenc Hyka

Teksti:

2 Step

Teksti:

Petro Xhori

Orkestrimi:

Dj Jojo

Video Produksioni:

MAX Production


Ref:
Zemra m'u ka thy prej teje
Po du me t'harru
veç kaq kisha dasht
A thu ça t'ka mungu prej meje
Kur dhe shpirtin ty ta dhash... x2

Strofa1:
Ditet s'jan me njesoj
Mes kujtimesh jetoj
Pa ty...
A te kujtohet
sa here ti me thoje
se kena me kon bashk
Ani zemer mos ta nin
Nje dit ke me lyp
Dashni dhe ti
Kur te jesh vetem
A ke me gjet veten
Me tjeter kon

Si ta boni zemra me m'lon vetem
Apo e don veten ti...

Ref:
Zemra m'u ka thy prej teje
Po du me t'harru
veç kaq kisha dasht
A thu ça t'ka mungu prej meje
Kur dhe shpirtin ty ta dhash... x2

Strofa2:
Syte nuk na jan tha
Edhe masi jem nda
Kam pyet veten une a e do
Edhe masi jem nda
a thu jena dasht na
Mrena vetes ti pse thu po

Si ta boni zemra me m'lon vetem
Apo e don veten ti...

Ref:
Zemra m'u ka thy prej teje
Po du me t'harru
veç kaq kisha dasht
A thu ça t'ka mungu prej meje
Kur dhe shpirtin ty ta dhash... x2


Ky tekst u dërgua nga KristinaKartolina (2)

2018-05-04 18:20:15
Si ta boni zemra me m'lon vetem?
2018-05-01 03:43:37
Zemra m'u ka thy prej teje
Po du me t'harru
veç kaq kisha dasht
A thu ça t'ka mungu prej meje
Kur dhe shpirtin ty ta dhash

Krijo Një Kartolinë

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018