A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Don Phenom - Melhem


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/12/2016

2016-12-11T16:55:24

Smoke Sour Deasil, get high with my people
Pi mariganja tu shkru kyt kapitull
Jom mret per kit rrep,kom merit per kyt titull
Smoking that fire qe tlen i trrollitun
Tban mu kollit per çdo pomp
Mushi hennesy per çdo got, pi me naj rrot
Qe e ka trupin bomb
Por femnat e mira dojn drog
Ti ban qa t'dush bitch I just wanna smoke
Jena suprem,Tu nez kryt zjerm
Krejt inatgjorve po u dhem, fllowin melhem
Jem peshkaqen, ju peshqit e vegjel we' better then them
Femna jote rakin ma then, shum i pelqen
shqipe skan taktin qe tkapen le t'hapen again
Caliber fllow e din kush o mret
Rrespekt per shqipet qe japin rrespekt
Gjysa kushrinjve kan çeshtje me shtet
Gjysa shoqnis kan probleme n'hyqymet
Kuku medet, Per naj armik qe menon qe a sick
Per naj garip me gjith clique
ju la invalid, kjo kong Dinamit
Ky beat mega hit you cant fuck with the kid

Refreni 2x:
Put my mack down
We don't back down
Hundred rounds in the clip
Where are you at now
I don't back down
Where are you at now
Got hundred goons
Ready tryin clap now

Vim na e ndezim, e Miqt i mirpresim
Armiqt vec i tresim, Barbonat i qeshim
Kto femnat po zhveshen, dallojau buzqeshjen
Kem stilin dhe veshjen, lidhjet e rrethin
Kto dhipat po lagen se kena shum gusto
Run up in the club vetem un me 1 kusho
Shooters on deck, nuk ka paqe me mu
Strait drom the x, Where they moving that hun
Nuk e doni me mu, nuk e doni kyt pun
Nuk e doni me dhun, jena grup i gabum
Shkreli biggavell, shum spllifa tu dredh
Free all ma Goonies thats locked in a jail
Free all my alboz thats locked in a cell
SHQIPET E PERGJAKSHME that caliber flow kid
E din kush jena, na jena ma tfortit (BX motherfucka)

Refreni 4x:
Put my mack down
We don't back down
Hundred rounds in the clip
Where are you at now
I don't back down
Where are you at now
Got hundred goons
Ready tryin clap now


Ky tekst u dërgua nga Roland Mrishaj
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018