A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Don Phenom - Ti E Din  (Feat. Ardo)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  90

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/02/2018

2018-02-25T17:00:04

Teksti:

Don Phenom


Para tjerve po thu qe jam Miss
Po para meje ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch

Para tjerve po thu qe jam Miss
Po para meje ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch

Zemer je ka don mu bo famous-e
Po don pare dhe me shku overdose
Makina t'mira
Hotele ti lluksoze
Zemer je ka don mu bo famous-e

Zemer je ka don mu bo famous-e
Po don pare dhe me shku overdose
Makina t'shtrejta
Po don hotele lluksoze
Zemer je ka don mu bo Famous-e

Je ka don mu bo e Famshme
Je ka don mu bo me Naze
Tu dal per nat je ba Rrugaçe
But you ain't fu*kin with
The NAÇE

Po ban si
Elegante
Interesante
Veshun me Givenchy
E kapi sonte
Berkin e ka çanten,
Ekstravagante
Berkin e ka çanten
Ekstravagante
Je arrogante

Po kam bjondina
E shum brune
Me sy t'zi e me sy t'shkrume
Krejt me taka, minifunde
Me kong tmija
Krejt t'fiksume
Çmenen krejt kur m'nin n'clube
Rrin tu m'shkru gocat,"Ku Hume"
-Zemer nk kam koh ket t'shtune,zemer

Jam i zon me femna tjera
Jam me aventura t'reja
-Baby I'm a Player
So if I like her
Im'ma slay her

Para tjerve po thu qe jam Miss
Po para meje ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch

Para tjerve po thu qe jam Miss
Po para meje ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch

Zemer je ka don mu bo Famous-e
Po don pare dhe me shku overdose
Makina t'mira
Hotele ti lluksoze

Zemer je ka don mu bo Famous-e

Zemer je ka don mu bo Famous-e
Po don pare dhe me shku overdose
Makina t'shtrejta
Po don hotele lluksoze
Zemer je ka don mu bo Famous-e

Po bohesh boogie
Po s'tka hije
Po bohesh petty
Po s'ke shije
Ma ke lyp i kang Dashnije
Tash nije kangen tane nije

Tka rrit menjen Instagrami
Kishe ti je bukuroshe
Tu dal me kurva shoqe
Veç se kam dal ma me shok
Veç per inat se je xheloze
But I don't give a f**k
Se ty s'tkam marr per gja serioze

Ti e din shum mir qe dal me tjera
Ti e din shum mir
Cuz I'm a Player
Got a lot of hoes in ma rader
Se krejt femrat
Ride my wave aa
Po Mama twerkirate per mu
Po baby hajde,hajde me mu
Keep a few bad bi**hes with me
Tu pru stil n'Shqipri per kta tjert
Nuk e di

Para tjerve po thu qe jam Miss
Po para meje ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch


Ky tekst u dërgua nga Miklovan21   HipHop1Kartolina (3)

2018-04-04 13:45:03
Zemer je ka don mu bo Famous-e
Po don pare dhe me shku overdose
Makina t'shtrejta
Po don hotele lluksoze
Zemer je ka don mu bo Famous-e
U krijua nga Miklovan21 2018-03-03 20:59:36
Ma ke lyp i kang Dashnije
Tash nije kangen tane nije
2018-03-03 18:42:04
But I don't give a f**k
Se ty s'tkam marr per gja serioze

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...