A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Pimpex është një këngëtar. Shqiprim Bajrami i njohur si Pimpex e filloi karierën si 13 vjeqar ne vitin 2009. shkollen fillore e mbaroi n,gjilan ne shkollen Rexhep Elmazi. Pimpex këndon këng ne zhandrin RAP dhe këngët i ingjizon ne Studion Cannos records....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

The-Big

Zone'x

Rredox

Hustle5k

Aga B

King-B.One

Dalle

Black-T

Lil Genius

Naixx


Tags: Pimpex, Shqiprim Bajrami

Krijo Një Kartolinë