A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pleurat Stublla

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Pleurat Stublla është një këngëtar i njohur. Pleurat Stublla doli në skenë qysh në moshë të re nga viti 2008. Pleurat Stublla ka diplomuar në shkencat kompjuterike në 2013, krahas angazhimeve të tij në muzikë. Ai vazhdon ta kultivojë këngën e mirëfilltë shqipe duke qenë pjesë e pandashme e ahengjeve dhe mbrëmjeve të ndryshme familjare. Ka bashkëpunuar dhe bashkëpunon me shumë kolegë dhe vazhdon të jetë aktiv në skenën muzikore me shumë projekte të reja e këngë. Jeton në Prishtinë me familje...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Valki

Ismail Balidemaj

Big Night

Ram Kukaj

Ex Wolf

Dukati

Fifty

Zeid

Granit Ahmeti

Extrem Brati


Tags: Pleurat Stublla

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018