A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Plit është një këngëtar. Petrit Braha (PLIT) jeton në Luzern (Zvicër). Me Rap & Hip-Hop ka nis mu marr qysh para 2 vjetësh ku edhe startoj të rekordoj këngë. Ndër kangt që i inqizoj dhe korri sukses janë edhe : "100%" (version single), që pritet ta bëj edhe ft. me Brave-L. Qysh i vogël ishte i pasionum mas hip hopit ku edhe është tip gangsteri i rëndë. Priten shum befasi e shum risi nga ana e tij,po edhe shumë bashkpunime me partnerin e tij të ngusht`në Rap --Brave-L/in....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

El-One

R2

Mc.Nia

Hustle5k

Liliros

Ard'y.A.K.A.Shkatrrusi

Ag-Beatzz

Fis'ko

Biggi Aka Bigrebel

Young Fllash


Tags: Plit

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018