A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Polifonia Labe

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  28
Polifonia Labe është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore polifonike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Ergjëria

Grupi Polifonik I Bençes

Jehona Labe

Grupi I Pleqve Të Himarës

Grupi Polifonik I Mallakastres

Violinat E Lapardhasë

Grupi Polifonik Kolonjë, Gjirokastër

Minatori

Korgelt

Ligji Rruges


Tags: Polifonia Labe, Vlora

Krijo Një Kartolinë