A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • Votimet
* Të regjistruarit në TeksteShqip kanë vota shtesë.

Këngëtari Më I Mirë
Votimi i Javës: 15-21 Tetor 2018  

(38%, 157 vota)
(30%, 122 vota)
(14%, 58 vota)
(10%, 40 vota)
(5%, 22 vota)
(3%, 14 vota)

Numri i Votave: 413

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  trime-halili

» Krijo Një Votim »


QuizShqipKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018