A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Shkëlqeu Më Shumë Në Vitin 2015?
Votimi i Javës: 4-10 Shtator 2016  

Mozzik (36%, 126 vota)

Era Istrefi (31%, 111 vota)

Elvana Gjata (16%, 56 vota)

Enca (11%, 40 vota)

Endri (4%, 14 vota)

Soulkid (2%, 6 vota)

Numri i Votave: 353

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  hana_montana_nisa
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018