A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kënga Më E Bukur 2016
Votimi i Javës: 27 Nentor - 3 Dhjetor 2016  

Etnon Ft Genta Ismajli - Shake It (40%, 151 vota)

Getinjo Ft Baby G - Monster (20%, 76 vota)

Nora Istrefi - Sa T'kom Dasht (14%, 52 vota)

2po2 Ft Flori - Gone Girl (11%, 41 vota)

Ghetto Geasy Ft Onat - Bs (10%, 39 vota)

Adelina Ft Robb Daddy - Erën E Saj (4%, 16 vota)

Numri i Votave: 375

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  klevi.otr.otr
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018