A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Shqiptar Nga Kosova Apo Nga Shqipëria?

Përgatiti:
leando.nasto2005 16-03-16
Shkalla e Vështirësisë:
Ju nuk keni bërë hyrje në teksteshqip. Vetëm të regjistruarve do ti mblidhen pikët për çdo Quiz.

Era Istrefi
Ergi Dini
Gjiko
Ledri Vula
Luana Vjollca
Ronela Hajati
Samanta Karavello
Seldi
Shyhrete Behluli
Skivi

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018