A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Premtim Nuhiu

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Premtim Nuhiu është një këngëtar. Më datë 7 Dhjetor 2016, Premtim Nuhiu publikon videoklipin "Pse"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Zakoni

Ice

Albi Hasanlli

T.M.B

Dinnk[Ey]

2rapunited

Dj Fabio

Mic-Ell

Endoo

Gzim Hoxha


Tags: Premtim Nuhiu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018