A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Premtimi (Premtim Ibrahimi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  15
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Premtimi (Premtim Ibrahimi) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Premtim Ibrahimi, i cili për herë të parë u shfaq në skenën muzikore në vitin 2011, nuk ka të ndalur me punën dhe angazhimin e tij rreth muzikës. “Unë frymëzohem duke kënduar shqip, ndërsa publiku është ai për të cilin do të jap maksimumin tim gjithmonë, andaj shpresoj që këngët e mia të mirëpriten nga të gjithë”, shprehet Premtimi. Më datë 5 Shtator 2011, Premtimi publikon videoklipin "Elektrizoje". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Driton Ajeti

Leutrim Gervalla

Mozzi

Bledian Qoti

Albi Xhepa

Albatrit Muqiqi

Korab Shaqiri

Hekuran Krasniqi

Andin Randobrava

Vedat Ademi


Tags: Premtimi, Premtim Ibrahimi

Krijo Një Kartolinë