A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Presioni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  168
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 39 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Presioni është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertete i Presionit eshte Agim Rugova. Ai beri hitin "E Premte" bashke me shokun e grupit Jetonin dhe nje remix edhe me Unikkatilin. Në vitin 2005, Presioni publikon albumin e parë "E Premte". Më datë 26 Gusht 2012, Etnon publikojnë videoklipin "Chronicle", në bashkëpunim me Presioni & Dj Blunt. Në vitin 2012, Presioni publikon albumin "Kategori E Rond", ku ben pjese edhe hitin e tij ne bashkpunim me UNIKKATILIN "Kategori E Rond"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

T.B.A.

Anëtar i grupit

Orginallat

Shto profile

zyrtare

13 çingrrao (2014)

Kategori E Rond (2012)

E Premte (2005)


» Dërgo Një Këngë »

I Perjetshem
Takin' Over
Qingrrao
E Premte (remix)


Artistë Të Ngjashëm:

Don Pizhi

Memli Krasniqi

Izi

Prince Double H

F-Kay

Mc Qoppa

Monny

Milot Hasangjekaj

Agon Amiga

DMC aka Babloki


Tags: Presioni, Tba, Pre$ioni

Presioni në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018