A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Presioni - T'qojna Pesh  (Feat. Pejoni 039, Bx-A & Phenom)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2014

2014-01-01T07:47:13

Featuring

Bx-A

Featuring

Pejoni 039

Featuring

Don Phenom


Presioni
............................................................
T'qojna pesh se na se na kem fuqi
S'mun naj tesh se na se na jem ushtri
Jemi knej jem anej jemi ktu e jem aty
Kur nuk i dihet se kur dalum mu dok na
Na jem naten si kulsheder diten bomi shqiponja
Ato shqipet e verteta t'pergjakta
Rimat e sinqerta krejt t'qarta
............................................................

Pejoni
............................................................
M'folin mu pa drejta
M'folin mu per jeta
M'lodhin me komenta
Tu shkru fjal pa tverteta
M'thojn qe kan mem heka
Po une gjall hala nuk deka
Mu veq ZOTI mundet per ket pun mem prek a kshtu qe
............................................................

Bx-a
............................................................
Jom tu pi asi qe t'shtrin per toke
Shum i dehur repin e trullove
Me akrobacin pruducent qi ti dhin
Presion mbi te ton osht lind
Jo nuk kom lidhje me mafin
Po i kom me mija njerz nshpind
Qysh mi bind kta qe serioz rijn
Kqyrma kerrin kqyrja shpin
............................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018