A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Princesha Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Princesha Morina është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 14 Janar 2012, Princesha Morina publikon videoklipin "Twist Again". Më datë 17 Dhjetor 2012, Princesha Morina publikon videoklipin "Senet E Plastikës", në bashkëpunim me Avdyl Morina. Më datë 6 Janar 2013, Princesha Morina publikon videoklipin "Ne Katun Ka Qka Ska"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arta Jashari

Yllka Rexha

Donika Zhushi

Belina Blakaj

Egzona Kryeziu

Flaka Zeneli

Triola Jakupi

Dea Sabriu

Alina Shehu

Albina Jakupi


Tags: Princesha Morina

Krijo Një Kartolinë