A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pristine

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  83
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Pristine është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Unikkatil prezanton Pristine. Kënga e ketij prezantimi mban titullin "Eja Eja" dhe eshte lançuar ne dhjetor 2009. Pjesa më e madhe e këngës performohet nga Pristine. Stili i këngës eshte Urban dhe paraqet një risi për publikun dhe adhuruesit e Unikkatilit....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kristine Elezaj

Luar

Jona Koleci

Liridona Sinani (Dona)

Anisa Dervina

Bora Fera

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Donjeta Krasniqi

Blerina Osaj

Erisa Dragoshi


Tags: Pristine, Pristine, Valbona Palokaj, Unikkatil

Krijo Një Kartolinë