A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pro Band

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Pro Band është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore dasmash dhe popullore kosovare. Në Dhjetor 2009, Pro Band & Etno Engjujt marrin pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "Moj Kosov O Vllavi Jem". Në Dhjetor 2008, Violeta Kukaj Retkoceri & Pro Band marrin pjesë në Zhurma Show 2008 me këngën "Kush Mashtron". Në Dhjetor 2009, Pro Band marrin pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "Dikush". Më datë 24 Nëntor 2010, Pro Band & Ariana Leti publikojnë videoklipin "Prishtinë - Tiranë". Më datë 28 Prill 2012, Pro Band publikojnë vi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

U Knaqëm Tu Knaq (2016)

1 Minut (2014)

Happy Birthday (2014)

Hajde Luj Qyqek (2013)

Me Mysafirët


» Dërgo Një Këngë »

Baxhanak
Martesa
Qanakala
Hajde Luj Qyqek
Gips u Bone (Mire Ja Bone)
Merak
Prishtinë - Tiranë
Kaj Moj Nane
Te Na
1 Minut


Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Mister

E'7

Korgelt

Night Rappers

Madd Dogs

Ligji Rruges

7me7

Kadenca Dhe Naseri

Infinit Records

Tempulli G


Tags: Pro Band, Pro Bend, Proband

Krijo Një Kartolinë