A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Profero - Boyanina Street


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  14

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/05/2014

2014-05-31T13:27:56

Gilan stand up..

Verse:

Hajde n'Gilan t'njoftoj me mahallen tem
Qaty ku jetoj, qaty ku ka problem
Dillerat jon t'rit, t'vjetrit jon neper hekra
Per me dit qe hekin, patikat i kan n'tela

Gilan e verteta hekra, heda, thika
Kjo o bojanina, veni ku u rrita
Pitbullat i majna, pitbullat i rritum
Pitbullat i rrokem, pitbullat i kthizem

Jena rrit n'podruma, tu i mshef keset
Mahalla i ka bo veprat, un i kom shkru tekstet
.. fllesha ekstazia sufata, diten jena kon ngjum na ka zon nata
Plot psikopata edhe shizofrena, jom kon mcja mahalles aka fera

Kartolina (1)

U krijua nga Esmeralda 2018-01-22 10:11:46
Plot psikopata edhe shizofrena,
jom kon mcja mahalles aka fera

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018