A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Fero - Veni 1


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  364

Komente nga Fansat

6 🔥🔥

13/06/2018

2018-06-13T17:10:10

Verse 1:
Gjithkah eci vjen ni ere, full bash skunks
Edhe krejt dyrt mu kan qel, krejt e din kush jom
Krejt publika po bertet Gang Gang Gang
Krejt e din qe jom i sert
SERT SERT SERT
Plus ke fansja jote mlypi autograf nc**
Po bohet fansa jem se ty fanset jon tut ik
Kta shum e mir kto dhipa kush pi shtin me ik,
Kta shum mir e din kto dhipa kush o tu i rrit,
Pse spunon met zit, pak pare je tu qit
Ti je snitch i lir bi**h, ti je snitch i lir
E kom thiken tu perzi,ncdo qytet diller tu shti
Ti je snitch i lir bi**h, ti je snitch i lir
Dit po shkojn qe ku jom sot tash vin ofertat per check in
E marr bileten pom thirr dhipi po mkallzon ki fluturim
E thirri tjetren, me marr tjetren, e kjo tjetra so Pushim, e kqyri cila e ka lekin
Qajo e ka fatin m`q**

WAIT A MINUTE SE HARROVA
Veq t'kujtona, veq t'kujtona
Wait a minute se harrova
U kujtova

Hook:
Ahh Bitch let me slow it down
Venin e par e kom zon lyp tjeter ven
Ou shit shum o ka ma then
Venin e pare e kom zon lyp tjeter ven (2x)

Verse 2:
Edhe ngoj fjalt e mia, jon trend
Edhe kqyr krejt shoqnija jon Gang
Do substanca i perbiva, so sen
Po ju dhezin foret e mia God Damn
Edhe hala skom pushu, qe dy muj jom kon i dhezt
E kur du mu qetsu e mar e thirri per me nejt
O tum detyro me bo qata qe asaj ja then
Se cdo sen qe une e boj i pelqen.
Un kom ni ti cka po thu, nuk o sen
Kom provu dy her me t`ngu,sma then
E sa her qe nin per mu Gang Gang
Je tu m`kqyr me imitu, po bon cash
Veq nese m`sheh hup, dhipi vet
Tash leki pom thirr mu, ti mos e njek
Jom relate un me juve krejt, hiq pa hate
Shitni shtrejt amo jeni fake, that's Double Fake
Mun me vrejt 1 muj jom zhduk,ska update
Masi krejt clubin e dhezem ja lash emnin FLEX dj-s tem
Edhe nuk e kom problem, mu kthy ntem mas pari
Veni par jom un, ta dim ku jem
Deri nven t5t, tani mas 5-tit jon kta tjert
Kta po lypin konkurenc po ska konkurenc

Hook:
Ahh Bitch let me slow it down
Venin e par e kom zon lyp tjeter ven
Ou shit shum o ka ma then
Venin e pare e kom zon lyp tjeter ven (2x)

Verse 2:
Ahh ski shpres kunder meje, don me dhez kunder meje
Nshoma temin se shum e ke kap (ouuh nshoje)
Un kom dal para krejtve, jom ma nalt se secili
Idol qe ti najer e ke pas (hee hee)
Kallzom kush o para meje, kush po ka ma shum koncerte
Kush ma shum suksese o tu pas (hee hee)
Ju pom folni mu per kerre,ju pom folni mu per pare
Amo krejt i keni me qira

Hook:
Ahh Bitch let me slow it down
Venin e par e kom zon lyp tjeter ven
Ou shit shum o ka ma then
Venin e pare e kom zon lyp tjeter ven (2x)


Ky tekst u dërgua nga Gent Veselaj   CASANOVAKartolina (10)

U krijua nga Flutraa 2018-09-26 09:48:53
Edhe krejt dyrt mu kan qel,
krejt e din kush jom.
Krejt publika po bërtet
GANG GANG!
U krijua nga xhesika dardha 2018-07-25 08:50:20
Kta po lypin konkurenc
po ska konkurenc
U krijua nga XHESIKA DARDHA 2018-07-24 05:53:16
Wait a minute se harrova
Veq t'kujtona,veq t'kujtona
Wait a minute se harrova
U kujtova
U krijua nga Aurorë 2018-07-02 11:07:30
Pse s punon
me t"zit
Pak pare
je tu qit
2018-06-25 05:20:52
Ah ski shpres kunder
Meje don me dhez
Kuder meje.Nshoma
Temin se shum e ki
Kap(ouuh nshoja)
2018-06-24 03:29:37
Masi krejt clubin e dhezem
ja lash Flex si G-s tem
U krijua nga edona 2018-06-19 09:31:49
Veni par jom un,
ta dim ku jem
Deri nven t5t,
tani mas 5-tit
jon kta tjert
2018-06-19 04:35:58
Plus ke fansja
Jote mlypi autograf
Nic
U krijua nga Binna 2018-06-15 10:19:56
Ahh bitch let me
Slow it down venin
E par e kom nxan
Lyp tjeter ven
U krijua nga gena 2018-06-14 08:00:25
Edhe ngoj fjalt e mia,
jon trend
Edhe kqyr krejt
shoqnija jon Gang

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018