A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Proofil - Kthehu  (Feat. Rironi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/07/2014

2014-07-05T03:32:05

Mka marr malli,me ni edhe me pa
E di qe malli e ka marr edhe ata
Me kan me mu, me nejt e me dal
Dashnin teme t'madhe, smun ta jep as 1 djal

Ka ardh koha, mu bashku prap Zemrat
Un edhe ti, me t'njejtit Mbiemra
Te ti e kam kuptu, qfar roli n'jet ka femra
Lumturin ma t'madhe, me ty e ka ni zemra

Sa mir jena kan, pa ty koka zor
Buzqeshjet e mdhaja,gjith po u kthejkan n'lot
Sa mir ke kesh, gjith ma ke ndreq diten
Pa menu per ty, nuk e kom marr as frymen

Edi qe mi ngon fjalt, e ajde a ma fal
Edi qe n'zemren tane, e kam venin e par
Pot pres mem perqaf, n'venet ku jena dal
E thom me plot bindje,meritoj edhe 1 Shans

Ref.
Jo smuna me vazhdu 1 t'ardhme un pa ty ej..
Masi koha nuk kthehet ater kthehu ti BEJB (2x)

Pom mungojn mesazhet, thirrjet me ta ni zonin
Saher qe pot thirri, ti spe qel telefonin
A thu m'don shum, e po ki emocione
Nashta mlargon prej mendjes, po kurr prej zemres tone

Pa mu e ki problem, se t'mungon dashnia
Une pa ty nuk muj, ti per mu je lumturia
Kurgjo nuk ec, nese nuk jena bashk
ZOTI e ka shkru, ti je SHPIRTI IM
BINJAK

Shpresat nuk shuhen, ato ma japin forcen
Prom t'kom pa onderr, ta kapa doren
Sa shum t'dashta, t'putha t'perqafa
U qova me lot, se e shkurt ke ondrra

Nuk ec dita, gjithqka osht e kot
Me ty u kon shum mir, pa ty nuk jam i plot
Qendroj i fort, se pe di qe ki mu kthy
Zemra jem e madhe, mrena tka veq ty

Ref.
Jo smuna me vazhdu 1 t'ardhe un pa ty ejj...
Masi koha nuk kthehet ater kthehu ti BEJB (2x)

Premtimet tona jon thy
Edhe koha qe po ec pa ty
Pom doket gjithqka e kot
Pa ty nuk ka vler kjo bot

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018