A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qëndresë Krasniqi

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Negroc 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Qëndresë Krasniqi është një shkrimtare. Ajo lindi në Negroc ku përfundon shkollën fillore dhe të mesme të ulët,ndërsa të mesmën të lartë në gjimnazin "Gjergj Kastrioti Skenderbeu" ne Drenas. Dëshirën për të shkruar e ka shfaqur qysh në moshën tetë vjeqare. Në fillim merrej me poezi,e pastaj shkruan ese,tregime të shkurta dhe monologje. Për ta paraqitur sa më mirë botën imagjinare e artistike të saj,para lexuesve vjen me romanin "ËNDRRAT A KANË KRAHË" është libri i parë i saj,pas të cil...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Emira Sokoli

Mersina Makollari

Anida Rexha

Blerona Brao

Sara Ibrahimi

Jehona Gashi

Laureta Durmishi

Yllka Kastrati

Xhenisa Memolla

Florentina Zukaj


Tags: Qëndresë Krasniqi, Qendrese Krasniqi

Krijo Një Kartolinë