A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qamil Imeri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Qamil Imeri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Burim Bedrolli

Nuredin Gashi

Rrahman Hasani

Bedri Karaxha

Faton Rrezja

Fatmir Berisha

Afrim Gashi

Basri Bega

Shaban Demaj

Fadil Nreca


Tags: Qamil Imeri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018