A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qamil Ruhani (Mili)

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Qamil Ruhani (Mili) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 1 Shkurt 2018, Qamil Ruhani (Mili) publikon videoklipin "Eja Prane"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gjergj Tunaj

Gjovalin Vasija

Alkan Gashi

Arsen Mani

Omar

Gent Gashi

Veton Sopoti

Bekim Zogaj

Albioni

Murat Ameti


Tags: Qamil Ruhani, Mili

Krijo Një Kartolinë