A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Qamili I Vogel & Tahir Drenica - Kënga E Halil Hamzës


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/02/2012

2012-02-21T09:57:48

Më Shumë Nga

Tahir Drenica


Eej Halil Hamza burre o i trashe
Zot cka te bana more pashe
Zot cka te bana pash o i ri
Qe me rrethove me jabangji

Eej Bajram Aga burr zotnie
Bahi gati sejmente te mi
Bahi gati sejmente te mije
N'Rahovec dojna me hije

Ngult sejmente perpjet po shkojn
Halil Hamzen po e rrethojne
Halil Hamza kish hetue
Qohu Vesel o vlla jena rrethue

Jem rrethu dojne me na nxane
Kurre n'hapsane vlla nuk jam kane
Kurr ne hapsane vlla nuk jam hi
Nuk jam msue me u korite

Halil Hamza keq o piskati
Banaj vlla martinat gati
Banaj vlla martinat gati
Tan sejment pashes ia pergjaki

Tan sejment pashes ia pergjaki
Qyky asht pash podrimqaki
Qyky asht pash podrimqaki
Se ban mene e qysh bahet gjaki


Ky tekst u dërgua nga  drenasi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018