A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qazim Maliqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
Qazim Maliqi është një këngëtar i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Hazbi Thera

Mr. Valos

Elvis Tenko

Agron Kalisi

Pikado

Artan Ferati

N-Ec A.K

Arber Krasniqi

Gzim Roci

Rasim Sopi


Tags: Qazim Maliqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018