A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Qelbanix - Butoni Play


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/11/2008

2008-11-20T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2008


Mendoj se jam butoni PLAY
Te gjithe me thone butoni PLAY
Çdokujt, trute ja blej
Sepse une jam butoni Play x2

REFREN
Kujdes kur rri me mu, hej
Nuk jam per t'korrigju, hej
Jo mos e merr shume lehte, hej
Memorizoje mire x2


Nuk di sa do te marr x2

eshte e veshtire
eshte e veshtire
nuk do t'ja dal

REFREN

Nuk e kuptoj se çfare do me ti te kishe
butoni PLAY
Mendoj se kjo eshte ajo qe ti do t'ishe
butoni PLAY x6

çfare do te kishte?
mendoj se kjo do t'ishte
mendoj se kjo do t'ishte..........

PLAY
butoni PLAY
butoni PLAY........


Ky tekst u dërgua nga Lori Sweet
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018