A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qemal Kadriu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Qemal Kadriu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Në vitin 2016, Qemal Kadriu & Mexhait Ramadani publikojnë albumin "Melodi Me Kavalla"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Hysni Gashi

Asman Hoti

Afrim Gerbeshi

Erion Kameraj

Dren Zhuniqi

Xhevdet Hysa

Hagji Gjugja

Jonuz Milushi

Besim Lokaj

Feriz Elezi


Tags: Qemal Kadriu

Krijo Një Kartolinë