A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qemal Lleshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Qemal Lleshi është një këngëtar i njohur. Qemal Lleshi is a singer who performs the Persian-Arabic influenced popullore folk songs of central Albania. He is particularly associated with the older folk songs of the Tirana region. He has recorded one album for the BBF Records label....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kacho

Dj Cimi

B-King

Renis Lela

Sejdi Sejdiu

Hazbi Thera

Fenix

Ardi (Ardian Hasaj)

Zeqir Kryeziu

Hermes


Tags: Qemal Lleshi, Qemol Lleshi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018