A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qemal Stafasani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.2 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Qemal Stafasani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 27 Shkurt 2009, Qemal Stafasani publikon videoklipin "Kafe Romantike". Më datë 20 Shtator 2010, Qemal Stafasani publikon videoklipin "Kthehu". Më datë 11 Prill 2016, Qemal Stafasani publikon videoklipin "Shoqnia"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arber Mavraj

Faton Avdyli

Mirsad Jonuzi

Iljas Limani

Shaban Bytyqi

Festim Hysenaj

Arbnor Dulla

Fidaim Gashi

Arbër Aliu

Lirigzon Emini


Tags: Qemal Stafasani, Qemal Stefani

Krijo Një Kartolinë