A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Qemal Stafasani - Kthehu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/09/2010

2010-09-20T18:59:18

I
TE KERKOJ, SONTE NEPER SHI, TE KERKOJ
ME MUNGON, LOTI SKA TE NDAL, NGA TY SKAM ASNJE FJAL
ME MUNGON NEPER RRUG SKA DRIT
ME MUNGON...
TE KERKOJ, NUK E DI KU JE
PYES VALL ME KE FLE

MOS JA THUAJ TE VERTETEN TI
LE TE MBETET FSHEHTESI
JO NUK DUA TE DI GJE PER MUA AI

ANONIM , LE TE MBETEM UNE
SE NUK DUA TGJITH TA DIN
SE TE KAM DASHT
TKAM DASHT SHUM
TKAM DASHT

refreni:
KTHEHU ME SJELL LUMTURI
KTHEHU SE NUK ROJ DOT PA TY
KTHEHU JAM GATI MET FAL
TE BETOHEM , BESO NE FJAL

II
NAT E GJAT, E UNE NUK KAM GJUM, NAT E GJAT
SI QIRI, SHKRIHEM UNE NE SHTRAT
KUR E SHOH STE KAM NGAT
I HAP SYT, E LOTI RRJEDH, ME MUNGON
NATA HESHT, ZEMRA SHPEJT ME REH
PYES VALL TI KU JE

(vazhdon prej tek: MOS JA THUAJ TE VETETEN TI............ dhe refreni i njejte)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018