A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qenan Selani (Qena)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Qenan Selani (Qena) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Në vitin 2016, Qenan Selani (Qena) publikon albumin "Live 2016"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sabi

Zidan Limani

Premtim Mehmeti

Naim Gavrani

Remzi Leka

Fisnik Ristemi

Meti Maloku

Avdi Mjeku

Fidaim Aliu

Xhezahir Elezi (Xheza)


Tags: Qenan Selani, Qena

Krijo Një Kartolinë