A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qendresa Demaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.1 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Qendresa Demaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 17 Prill 2016, Qendresa Demaj publikon videoklipin "I Huaj". Teksti u shkrua nga vetë Qendresa Demaj. Më datë 15 Prill 2017, Astrit Halitaj publikon videoklipin "A Beson", në bashkëpunim me Qendresa Demaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Valmira Berisha

Engji Luma

Majlinda Bajrami

Fjorela Forde

Shyhrete Reka

Sina Hima

Mevlyde Mehmeti

Edona Shala

Mirjeta Tershana

Eli Tufa


Tags: Qendresa Demaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018