A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qendresa Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Qendresa Gashi është një këngëtare e njohur. Në vitin 2016, Qendresa Gashi merr pjesë në The Voice Of Albania 5....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Entela Ilirjani

Arjela Krasniqi

Xhesika Lela

Ema Bytyqi

Jorida Zaimaj

Gledis

Sevi

Liliana Kanina

Zaide Misini

Stela Brahimllari


Tags: Qendresa Gashi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018