A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qendresa Ibishi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
  • Vendlindja:
  • Basel 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Qendresa Ibishi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 15 Gusht 2012, Qendresa Ibishi publikon videoklipin "Tung Ty Ta Boj". Më datë 15 Korrik 2016, Valton Krasniqi publikon videoklipin "Ku Te Kam O Shpirt", në bashkëpunim me Qendresa....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Adela

Dea Rifati

Enia

Keisi

Matilda Mati

Klaudia D.

Verona Berisha

Jenny Jonas

Ayssel Kristuli

Iva Aliko


Tags: Qendresa Ibishi, Desa

Krijo Një Kartolinë