A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qendresa Smajli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  12
BIOGRAFIA: Qendresa Smajli është një këngëtare e njohur. Më datë 30 Maj 2010, Qendresa Smajli publikon videoklipin "Top Tem". Më datë 28 Prill 2013, Qendresa Smajli publikon videoklipin "Asnjëherë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gjide Morina

Marte Moli

Ardiana

Nora Konjuhi

Fatlinda Rama

Emineta Fallari Minushi

Florida Ziberi (Drita)

Sheribane Krasniqi

Shqipe Kryeziu

Eltiona Cina


Tags: Qendresa Smajli, Qendresa Ismajli, Qendresa

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018