A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Qendro është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 28 Dhjetor 2016, Qendro publikon videoklipin "Blocka". Më datë 21 Mars 2017, Qendro publikon videoklipin "X-Bacardy"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Tuni 04

Kedy

Orianel

Dr. Flow

Ibro's

Mergimii

Smart Boy

Kriisma

Jj Gangster Dogg

Tifi Ag


Tags: Qendro

Krijo Një Kartolinë