A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qershore Tafallari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Qershore Tafallari është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 14 Gusht 2010, Ylmize Tafallari & Qershore Tafallari publikojnë videoklipin "Nje Buqete"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Ylmize Tafallarit

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Elida Daci-Gashi

Ardiana Dili

Lumturije Berisha

Vushe Mjaki

Vanesa Nimanaj

Valmira Ramadani (Vali)

Ezo Menic

Luiza Lui

Vlora Ahmetaj

Arisa Rexho


Tags: Qershore Tafallari, Qeshore Tafallari

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018