A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qoentray Alba

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Qoentray Alba është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 28 Dhjetor 2017, Qoentray Alba publikon videoklipin "Nuk Lidhem Palidhje". Më datë 24 Gusht 2018, Qoentray Alba publikon videoklipin "Pa Vepra"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Last Daddy

Dashoni

Kino

Ralien

P-Life

Albo 06

Don M1no

MMG Babloki

Bess (Familia Ideale)

Dora


Tags: Qoentray Alba

Krijo Një Kartolinë