A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Qota - Melodi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/01/2018

2018-01-13T16:29:32


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Melodi" kënduar nga Qota.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Qota i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Kleansa Susaj - Melodi

Une,
gjithmone' do dua te kendoj
Te gjej dicka
dhe zerin tja kushtoj

Une,
do mbetem k'tu perher'
brenda teje
ne zemer do me ndjesh

Se k'tu do jem
do jem gjithmon' pran' teje
zemres sime do ti kendoj

S'ka me fjal'
pa kuptim , vec vetes,
ndjenja do ti dhuroj...

Dhe melodi,dhe melodi
do ti dhuroj

Une dhe ti
une dhe ti
do jemi ketu

do kendoj
melodi
melodi do dhuroj

se k'tu do jem
do jem gjithmon' pran' teje
zemres sime do ti kendoj

ska me fjal'
pa kuptim , vec vetes
ndjenja do ti dhujoj

Dhe melodi]4x

Une,
gjithmone do dua te kendoj
te gjej dicka.

Irena Metalla - Melodi

Se vetem ty te dua,
Se vec per ty mendoj,
Baby cdo fjale qe thua,
Veshtir eshte t'i harroj,
Jo nuk ta fala se shpirtin ma lendon,
Jo nuk kam faj se zemra ty ta don.

[REF]
Je si melodi,
Melodi e shpirtit tim,
Vetem ty te dua je ti,
Baby jeee.(2x)

Vec dua te te dua(dudua)
Vetem ti me mjafton(mjafton)
E di je bo per mua(mua)
S'me intereson cfare tjeret thone,
Shpirtin ma gzon ma largon merzin,
Nga ti vec dua puthjen melodis.

[REF]
Je si melodi,
Melodi e shpirtit tim,
Vetem ty te dua je ti,
Baby jeee.(2x)

Don'let me baby,
Don't let me down,
Don't let me baby,
Don't let me down,
Don't,Don't,Don't let me down.
Don't,Don't,Don't let me down.

(Don't let me down uh baby,uh baby)

Don't let me down.

Tori - Melodi

Ama ni arsye
Me ta jap ty zemren prap
Se nates me yje
Ti ja ke marr driten tash

Tjeter kujt si mu
Ja fale ti dashnin
çdo dit mu ke kujtu
Si kjo melodi

(melodi)

Ti mu kthy un s'ta fali
Se zemren ma ke thy
Zemren ma ke thy
E prap frymen mu ma nal ti
Sa here jom me ty
Sa here jom me ty

Edhe naten n'andrra m'vjen
Prekem thu me mu a vjen
Mrapa n'koh ti je ka m'kthen
Nuk po du mu qu
Kur s'je me mu
Ti ik si kjo melodi

(melodi)

Ti nese shkon merri kejt
Veç kujtimet lermi
Ami, ami se m'duhen
Edhe nese m'harron
nuk ka lidhje baby
Ami...Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018