A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

R-Jan - Benz


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/04/2018

2018-04-18T16:38:29

Teksti:

R-Jan

Video Produksioni:

XL Films


Reff
Tu u sill me benz
Krejt dhipat jon n’mes
Ruju mos bo naj gjest
Tu ndreq vija deri n’mengjes
Krejt krejt krejt krejt jon t’dhezt

Rep1
Krejt ndor un i kom ska louis vuitton
20 thirrje n’telefon kqyre daja qysh pergjon
Kqyre kon pe imiton ti je jasht beneton
Tu pi hash jom me bong veprat krejt un i kom
E femna jote per mu po menon
hala per mi kta une jom
Nuk o fer mi rrxu teton
Rruges per 1 milion e nuk pe shoh kerkon

Tu pi shum redbulla po menojn qe kan krah
Un jau shkuni trunat nese doni ganja
Jau lshoj pitbullat nese doni naj qka
Prom i kom fshi plumat pa della PAA PAAA

Reff
Tu u sill me benz
Krejt dhipat jon n’mes
Ruju mos bo naj gjest
Tu ndreq vija deri n’mengjes
Krejt krejt krejt krejt jon t’dhezt

Rep2
Ti krejt dhipat i ki shoqe
Une hala krejt si n’qoke
Ajo nuk e don torten
Ajo e don veq qoqen
Kqyri kta ka ftofen kur hi une e ndrroj lojen
Tash e mshelin gojen se rakin ngoj boll e moren
Hala krejt me fore krejt serioz pi lujn kta rolet
Tash pi shoh ka mrrolen se me shty nuk paten bole

Tu pi shum redbulla po menojn qe kan krah
Un jau shkuni trunat nese doni ganja
Jau lshoj pitbullat nese doni naj qka
Prom i kom fshi plumat pa della PAA PAAA

Reff
Tu u sill me benz
Krejt dhipat jon n’mes
Ruju mos bo naj gjest
Tu ndreq vija deri n’mengjes
Krejt krejt krejt krejt jon t’dhezt


Ky tekst u dërgua nga durim HajdrajKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018