A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rabie Rika

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Struge 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Rabie Rika është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava dhe popullore dasmash. Në vitin 2014, Argeton Dervishi, Dervish Dervishi & Rabie Rika publikojnë albumin "Live 100%". Më datë 13 Korrik 2015, Argeton Dervishi & Rabie Rika publikojnë videoklipin "Dashurin Nje Here E Gjen". Më datë 27 Nëntor 2015, Argeton Dervishi & Rabie Rika publikojnë videoklipin "S'te Harroj". Muzika e këngës u punua nga Artan Jusufi, teksti u shkrua nga Argeton Dervishi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Artan Jusufi. Më datë 28 Maj 2016, De...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Bashkëshorte e

Argeton Dervishit

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Dasma Shqiptare (2016)

Live 100% (2014)


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Nazmie Prokshi

Arbenita Gashi

Era Gegaj

Fatbardha Mustafa (Bardha)

Salije Bajrami

Violeta Turkeshi

Lejla Xhaferi

Azra

Diana Tahiri

Shkurte Gashi


Tags: Rabie Rika, Rabije Rika, Rabie Rika Dervishi, Rabie Dervishi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018