A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Gjakove 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Radoo është një këngëtar i njohur. Erblin Radogoshi aka Radoo eshte me prejardhje nga Gjakova dhe jeton ne Zvicer. Më datë 25 Qershor 2013, Premtimi & Radoo publikojnë videoklipin "Relax". Më datë 29 Janar 2015, Premtimi publikon videoklipin "Qonu Burra", në bashkëpunim me Radoo. Më datë 25 Tetor 2015, Radoo publikon videoklipin "Fire". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mbreti Records. Më datë 25 Qershor 2017, Radoo publikon videoklipin "Cubana". Muzika dhe te...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mendi

Shkelzen Iberhysaj

Shkëlzen Nikqi

Niman Mushkolaj

Tooni

Shqipton Rexhaj

Blerim Gashi

Mergim Gojani (Gimi)

Liridon Hoti (Liri)

Samson Gjoni


Tags: Radoo, Erblin Radogoshi

Krijo Një Kartolinë