A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ragmi Shabani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Ragmi Shabani është një këngëtar i njohur. Më datë 16 Tetor 2017, Ragmi Shabani publikon videoklipin "Zyrtarisht". Më datë 12 Shkurt 2018, G-Clone & Ragmi Shabani publikojnë videoklipin "Kce Me Mu". Teksti u shkrua nga G-Clone....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Breaker G

Burim Kastrati

B-King

Nusran Fera

Ardi (Ardian Hasaj)

Nysret Hyseni

Alban Emiri

Osman Shehu

Genti

Niku


Tags: Ragmi Shabani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018