A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rajmonda Ademi

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Sarandë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Rajmonda Ademi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 10 Gusht 2019, Rajmonda Ademi publikon videoklipin "Dashurine Nuk E Blen Dot"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Neta Doko

Mirela Ibrahimi

Irma Marku

Elona Cenaj

Dori Hibroj

Klarita Shuli

Xheni Bekolli

Valbona Rushitaj

Sidorela Zeqaj

Ertea Veis


Tags: Rajmonda Ademi

Krijo Një Kartolinë