A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ramadan Alitaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21
BIOGRAFIA: Ramadan Alitaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Më datë 4 Gusht 2014, Ramadan Alitaj publikon videoklipin "Ti Je Magjepse". Më datë 9 Nëntor 2014, Ramadan Alitaj publikon videoklipin "100 Te Zeza". Më datë 15 Prill 2015, Ramadan Alitaj publikon videoklipin "Jetim Per Se Gjalli". Më datë 10 Korrik 2015, Ramadan Alitaj publikon videoklipin "Fenomenale". Më datë 23 Tetor 2015, Ramadan Alitaj publikon videoklipin "Le Ta Din"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Esad Ademi

Enis Bytyqi

Remi Jakupi

Valton Krasniqi

Korab Jetishi

Naim Abazi

Ervin Bushati

Astrit Mulaj

Alban Mehmeti

Klodian Duraku


Tags: Ramadan Alitaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018